Τα γυαλιά ηλίου Tommy Hilfiger TH 2159/S-10A-52 για γυναίκες είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους επιθυμούν να συνδυάσουν το στυλ με τη λειτουργικότητα. Με ένα μοντέρνο σχέδιο Phantos και πλάτος φακού 52 mm, αυτά τα γυαλιά είναι τέλεια για να προσθέσουν μια εκλεπτυσμένη πινελιά σε οποιαδήποτε ενδυμασία. Το πλαίσιο από οικολογικό ακετάτο σε αποχρώσεις μπεζ εξασφαλίζει μια σύγχρονη και ξεχωριστή εμφάνιση, ενώ οι συμπαγείς καφέ φακοί από πολυανθρακικό παρέχουν προστασία UV 100%, μειώνοντας τις επιβλαβείς επιπτώσεις του ήλιου. Αυτοί οι φακοί από πολυανθρακικό συμβάλλουν σε μια καθαρή οπτική εμπειρία, μειώνοντας τη λάμψη και αυξάνοντας την αντίθεση. Λόγω των προσεκτικά σχεδιασμένων διαστάσεων, με μια γέφυρα 19 mm και μήκος βραχιόνων 145 mm, αυτό το μοντέλο προσφέρει άριστη άνεση καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας. Είτε απολαμβάνετε μια μέρα στην παραλία είτε απλώς βγαίνετε για μια βόλτα στην πόλη, τα γυαλιά ηλίου Tommy Hilfiger συνοδεύονται από μια κομψή θήκη και ένα πανί καθαρισμού, εξασφαλίζοντας ότι θα έχετε πάντα ένα προσεγμένο και στυλίστικο αξεσουάρ στο χέρι σας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Κωδικός SKU | TH 2159/S-10A-52 |
| Φύλο | Γυναίκες |
| Στυλ πλαισίου | Phantos |
| Τύπος φακού | Συμπαγής |
| Υλικό πλαισίου | Οικολογικό Ακετάτο |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 52 mm |
| Μέγεθος γέφυρας | 19 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Μπεζ |
| Χρώμα φακού | Καφέ |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.