Открийте слънчевите очила Tommy Hilfiger, модел TJ 0070/F/S-FLL-55, идеални за всяко събитие. Тези унисекс очила имат геометрична рамка от неръждаема стомана, боядисана в елегантен матов син цвят, който придава модерен и рафиниран вид. Кафявите лещи, изработени от polycarbonate, осигуряват отлична яснота на зрението, като същевременно предпазват очите от вредните слънчеви лъчи, благодарение на UV 400 филтрите, които предлагат 100% UV защита.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Tommy Hilfiger |
| Код на продукта | TJ 0070/F/S-FLL-55 |
| Пол | Унисекс |
| Стил на рамката | Геометричен |
| Тип леща | Обикновен |
| Материал на рамката | Неръждаема стомана |
| Материал на лещите | Polycarbonate |
| Защита | UV 400 |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 55 мм |
| Размер на носа | 17 мм |
| Дължина на дръжката | 145 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | Синьо Матово |
| Цвят на лещата | Кафяв |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.