Открийте елегантността и комфорта на слънчевите очила Polaroid PLD 6102/S/X-C9A-51, подходящи за всеки повод. С модерен дизайн тип phantos и рамка от прозрачен бургунд ацетат, тези очила добавят стил към всеки тоалет. Леката конструкция осигурява комфортно носене през целия ден.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 6102/S/X-C9A-51 |
| Пол | Унисекс |
| Стил на рамката | Phantos |
| Тип леща | Поляризиран |
| Материал на рамката | Ацетат |
| Материал на лещите | Поликарбонат |
| Защита | UV 400 |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 58 мм |
| Размер на носа | 21 мм |
| Дължина на дръжката | 145 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | Бургунд |
| Цвят на лещата | Димни |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.