Fedezze fel a Polaroid PLD 6102/S/X-C9A-51 napszemüveg eleganciáját és kényelmét, egy sokoldalú választás bármilyen alkalomra. A modern phantos formatervezésű és átlátszó burgundiai acetát kerettel rendelkező napszemüveg stílust ad bármilyen öltözékhez. Könnyű konstrukciója biztosítja a kényelmes viselést egész nap.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 6102/S/X-C9A-51 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Phantos |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Keret anyaga | Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 58 mm |
| Orrpárna mérete | 21 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Burgundiai |
| Lencse színe | Füstös |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.