Napszemüveg Unisex
Polaroid PLD 6098/S Unisex Napszemüveg Füstös Polarizált Lencsével – Pantos Design
60,04 €
A Polaroid PLD 6098/S 807 unisex napszemüveg modern pantos kialakítással, könnyű kerettel és füstös polarizált lencsékkel rendelkezik UV-védelmi funkcióval. Stílusos és kényelmes kiegészítő bármilyen alkalomra.
| Termék részletek - Pantos stílusú napszemüveg | |
|---|---|
| Stílus | Pantos |
| Keret színe | Fekete |
| Keret anyaga | Azetát |
| Lencse színe | Füstös |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Lencse szélessége | 51 mm |
| Orrpánt mérete | 19 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Védelem | UV400 |