Fedezze fel az eleganciát és a funkcionalitást a Polaroid PLD 6066/S-1ED-51 napszemüveggel, egy unisex modellel, amely kifinomult dizájnnal rendelkezik. Ezek a kerek szemüvegek rozsdamentes acél kerettel rendelkeznek, fekete és arany árnyalatokkal kombinálva, modern és elegáns megjelenést biztosítva. A zöld polarizált lencsék nemcsak stílust adnak, hanem 100% UV védelmet is nyújtanak, megszüntetve a zavaró fényt és optimális láthatóságot biztosítva erős fényben.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 6066/S-1ED-51 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Kerek |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 51 mm |
| Orrpánt mérete | 20 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Zöld |
| Lencse színe | Zöld |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.