Τα γυαλιά ηλίου Hugo Boss BOSS 1179/S-KU0-54 για άνδρες είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους επιθυμούν να συνδυάσουν το μοντέρνο στυλ με την βέλτιστη προστασία από τις ακτίνες UV. Διαθέτουν μια κομψή στρογγυλή κορνίζα, κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας μέταλλο, με μια γυαλιστερή μπλε απόχρωση, που προσθέτει μια σύγχρονη πινελιά σε κάθε outfit. Με φακούς 54 mm συμπαγούς τύπου, αυτά τα γυαλιά όχι μόνο μειώνουν τη λάμψη, αλλά και βελτιώνουν την αντίθεση, προσφέροντας μια καθαρή οπτική εμπειρία σε συνθήκες έντονης φωτισμού. Εξοπλισμένα με προστασία UV 100%, αυτά τα γυαλιά είναι ιδανικά για να προστατεύσουν τα μάτια σας από τις βλαβερές ακτίνες του ήλιου. Είτε συμμετάσχετε σε μια υπαίθρια εκδήλωση είτε απολαμβάνετε μια μέρα στην παραλία, τα γυαλιά BOSS 1179/S-KU0-54 παραδίδονται με μια κομψή θήκη και ένα πανί καθαρισμού, εξασφαλίζοντας έτσι τη φροντίδα και την ασφάλεια του προϊόντος. Με μια μύτη 20 mm και μήκος βραχιόνων 145 mm, εφαρμόζουν άνετα στο μεγαλύτερο μέρος των σχημάτων προσώπου, καθιστώντας τα έτσι ένα απαραίτητο αξεσουάρ στη γκαρνταρόμπα σας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Hugo Boss |
| Κωδικός SKU | BOSS 1179/S-KU0-54 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ κορνίζας | Στρογγυλό |
| Τύπος φακού | Συμπαγής |
| Υλικό κορνίζας | Μέταλλο |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 54 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 20 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα κορνίζας | Μπλε Ματ Μεταλλικό |
| Χρώμα φακού | Μπλε |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.