Ανακαλύψτε την εκλεπτυσμένη κομψότητα των γυαλιών ηλίου Hugo Boss BOSS 1251/S-N9P-58, ειδικά σχεδιασμένα για άνδρες με εκλεπτυσμένο γούστο. Αυτά τα γυαλιά διαθέτουν τετράγωνη κορνίζα, κατασκευασμένη από συνδυασμό ακρυλικού και ανοξείδωτου χάλυβα, σε μια μοντέρνα απόχρωση Havana ματ, που συνδυάζει άνεση με ιδιαίτερο στυλ. Οι φακοί των 58 mm, κατασκευασμένοι από πολυανθρακικό, εξασφαλίζουν αυξημένη καθαρότητα και προστασία UV 100%, μειώνοντας τη λάμψη και αυξάνοντας την αντίθεση για μια ανώτερη οπτική εμπειρία. Με μια μύτη 15 mm και μήκος βραχιόνων 145 mm, αυτά τα γυαλιά έχουν σχεδιαστεί για να εφαρμόζουν τέλεια στο περίγραμμα του προσώπου και να παρέχουν βέλτιστη υποστήριξη. Είτε εξερευνήσετε την πόλη είτε απολαύσετε μια ηλιόλουστη μέρα στον αέρα, τα γυαλιά BOSS 1251/S θα συμπληρώσουν κάθε ενδυμασία, προσδίδοντάς σας μια ξεχωριστή και μοντέρνα εμφάνιση. Παραδίδονται με μια κομψή θήκη και ένα πανί καθαρισμού, αυτά τα γυαλιά αντιπροσωπεύουν τον ιδανικό συνδυασμό λειτουργικότητας και στυλ.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Hugo Boss |
| Κωδικός SKU | BOSS 1251/S-N9P-58 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ κορνίζας | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | Κανονικός |
| Υλικό κορνίζας | Ακρυλικό/Ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 58 mm |
| Μέγεθος μύτης | 15 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα κορνίζας | Havana Ματ |
| Χρώμα φακού | Καφέ |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.