Συνδυάστε την κομψότητα με την απόδοση εξαιρετικής ποιότητας με τα γυαλιά ηλίου Polaroid PLD 2124/S 08A. Αυτά τα γυαλιά unisex, με μοντέρνο σχέδιο pantos, είναι η ιδανική επιλογή για κάθε περίσταση, καθώς είναι κατάλληλα τόσο για άνδρες όσο και για γυναίκες. Οι πολωμένοι φακοί καπνού παρέχουν ανώτερη προστασία από τις ακτίνες UV, συμβάλλοντας σε μια καθαρή και άνετη οπτική εμπειρία, μειώνοντας ταυτόχρονα τη δυσάρεστη λάμψη που συναντάμε σε εξωτερικούς χώρους. Η κατασκευή από υλικά υψηλής ποιότητας εγγυάται τόσο τη διάρκεια ζωής όσο και ένα υψηλό επίπεδο άνεσης καθ’ όλη τη διάρκεια της χρήσης. Βρείτε την τέλεια ισορροπία μεταξύ στυλ και λειτουργικότητας με τα γυαλιά Polaroid PLD 2124/S 08A και προσθέστε ένα κομψό στοιχείο στη γκαρνταρόμπα σας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | Polaroid PLD 2124/S 08A |
| Φύλο | Unisex |
| Στυλ πλαισίου | Pantos |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτη |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 50 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 19 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Μαύρο |
| Χρώμα φακού | Καπνού |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.