Γυαλιά ηλίου Polaroid, αναφορά PLD 4109/S-XLT-52 – Ένα κομψό και ελαφρύ μοντέλο, με πλαίσιο από ακετάτ, σχεδιασμένο για μια σύγχρονη και αθλητική εμφάνιση. Οι πολωμένοι φακοί μειώνουν τη λάμψη και βελτιώνουν την οπτική αντίθεση, καθιστώντας τα ιδανικά για υπαίθριες δραστηριότητες. Με πλάτος φακού 52 mm, αυτά τα γυαλιά ηλίου προσφέρουν μια συμπαγή και άνετη εφαρμογή, τέλεια για όσους προτιμούν ένα μικρότερο πλαίσιο.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 4109/S-XLT-52 |
| Φύλο | Γυναίκες |
| Στυλ πλαισίου | Cat eye |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτ |
| Υλικό φακού | Πολυανθρακικό |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 52 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 17 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Havana |
| Χρώμα φακού | Μπλε |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.