Ανακαλύψτε την κομψότητα και την άνεση που προσφέρουν τα γυαλιά ηλίου Polaroid PLD 4111/S/X-HAM-53, ειδικά σχεδιασμένα για γυναίκες. Αυτό το ζευγάρι γυαλιών με μοντέρνο σχέδιο, σε μορφή Phantos, διαθέτει πλαίσιο από ακετάτη υψηλής ποιότητας σε λεπτές αποχρώσεις μπεζ/κίτρινο, τονίζοντας ένα κλασικό και σύγχρονο στυλ. Οι καφέ φακοί, με τεχνολογία Gradient και Πολωμένοι, εξασφαλίζουν όχι μόνο μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση, αλλά και πλήρη προστασία από τις ακτίνες UV 100%, μειώνοντας τη λάμψη και βελτιώνοντας την ορατότητα σε συνθήκες έντονης φωτεινότητας. Με μέγεθος φακού 53 mm, αυτά τα γυαλιά έχουν σχεδιαστεί για να προσφέρουν μια ισορροπημένη εφαρμογή και μέγιστη άνεση λόγω του χαμηλού βάρους και της ανθεκτικής δομής. Είτε απολαμβάνετε μια ηλιόλουστη μέρα στην παραλία είτε συμμετέχετε σε μια κομψή εκδήλωση, αυτά τα γυαλιά ηλίου Polaroid είναι η ιδανική επιλογή για να συμπληρώσετε οποιοδήποτε outfit. Παραδίδονται μαζί με μια προστατευτική θήκη και ένα πανί καθαρισμού, αυτά γίνονται ένα απαραίτητο αξεσουάρ για κάθε fashionista.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 4119/S/X-J5G-56 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Aviator |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 56 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 17 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Χρυσό |
| Χρώμα φακού | Πράσινο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.