Τα γυαλιά ηλίου Polaroid PLD 6130/S-08A-55 αντιπροσωπεύουν την τέλεια επιλογή για εκείνους που επιθυμούν ένα μοντέρνο και κομψό look. Αυτά τα γυαλιά unisex είναι κατασκευασμένα από ένα πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα μαύρου ματ χρώματος, το οποίο προσφέρει ανθεκτικότητα και κομψότητα. Η μορφή aviator, εμβληματική και πάντα στη μόδα, συμπληρώνεται από τους καπνισμένους πολωμένους φακούς που όχι μόνο προσφέρουν ανώτερη οπτική καθαρότητα, αλλά και προστασία UV 100% από τις επιβλαβείς ακτίνες του ήλιου. Με πλάτος φακών 55 mm, αυτά τα γυαλιά ταιριάζουν τέλεια στα περισσότερα πρόσωπα, ιδανικά για καθημερινή χρήση. Ο σχεδιασμός τους είναι ευέλικτος και επιτρέπει την εύκολη πρόσβαση σε διάφορες ενδυμασίες, καθιστώντας τα ένα απαραίτητο αξεσουάρ στη γκαρνταρόμπα σας. Η παράδοση περιλαμβάνει μια θήκη προστασίας και ένα πανί καθαρισμού, εξασφαλίζοντας έτσι τη διατήρηση στις καλύτερες συνθήκες. Επιλέξτε το Polaroid PLD 6130/S-08A-55 για μια ιδανική συνδυασμό στυλ, άνεσης και προστασίας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 6130/S-08A-55 |
| Φύλο | Unisex |
| Στυλ πλαισίου | Aviator |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 55 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 18 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Μαύρο |
| Χρώμα φακού | Καπνισμένο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.