Ανακαλύψτε την κομψότητα και την άνεση με τα γυαλιά ηλίου Polaroid PLD 4122/S-0Z3-52, ειδικά σχεδιασμένα για τις σύγχρονες γυναίκες. Αυτά τα γυαλιά με σχέδιο cat-eye συνδυάζουν ένα πλήρες πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα σε χρώμα Rose Gold Tone/Burgundy με καπνισμένα πολωμένα φακούς, προσφέροντας όχι μόνο ένα στυλίστικο wygląd, αλλά και βέλτιστη προστασία από τις ακτίνες UV. Οι φακοί, κατασκευασμένοι από πολυανθρακικό, έχουν σχεδιαστεί για να μειώνουν τις αντανακλάσεις και να αυξάνουν την αντίθεση, εξασφαλίζοντας μια καθαρή και ευχάριστη οπτική εμπειρία. Με πλάτος φακού 52 mm, γέφυρα 18 mm και μήκος βραχιόνων 145 mm, αυτά τα γυαλιά εφαρμόζουν άνετα στο πρόσωπο, προσαρμόζοντας τέλεια στο στυλ ζωής σας. Είτε απολαμβάνετε μια ηλιόλουστη μέρα στην πόλη είτε χαλαρώνετε στην παραλία, τα γυαλιά ηλίου Polaroid είναι η ιδανική επιλογή για να συμπληρώσετε το chic look σας. Το προϊόν παραδίδεται με μια θήκη και ένα πανί καθαρισμού, ώστε να μπορείτε να τα διατηρείτε πάντα σε βέλτιστες συνθήκες.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 4122/S-2M2-52 |
| Φύλο | Γυναίκες |
| Στυλ πλαισίου | Cat-eye |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 52 mm |
| Μέγεθος γέφυρας | 18 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Rose Gold/Burgundy |
| Χρώμα φακού | Καπνισμένο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.