Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a Polaroid PLD 4122/S-0Z3-52 napszemüveggel, amelyeket kifejezetten a modern nők számára terveztek. Ezek a macskaszem formájú szemüvegek ötvözik a teljes rozsdamentes acél keretet Rose Gold Tone/Burgundy színben, szürke polarizált lencsékkel, amelyek nemcsak stílusos megjelenést, hanem optimális védelmet nyújtanak a UV sugarak ellen. A policarbonátból készült lencsék úgy vannak kialakítva, hogy csökkentsék a tükröződést és növeljék a kontrasztot, biztosítva ezzel a tiszta és kellemes vizuális élményt. A 52 mm-es lencse szélességgel, 18 mm-es orrnyalábbal és 145 mm-es szárhosszúsággal ezek a szemüvegek kényelmesen illeszkednek az arcra, tökéletesen alkalmazkodva az Ön életstílusához. Akár egy napos napot tölt a városban, akár a strandon pihen, a Polaroid napszemüveg ideális választás a chic megjelenés kiegészítésére. A termékhez tartozik egy tok és egy tisztító kendő, így mindig optimális állapotban tarthatja őket.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 4122/S-2M2-52 |
| Nem | Női |
| Keret stílusa | Macskaszem |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 52 mm |
| Orrnyál szélessége | 18 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Rose Gold/Burgundy |
| Lencse színe | Szürke |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.