| Specifications | |
|---|---|
| Brand | Hugo Boss |
| SKU Code | BOSS 1069/F/S-003-55 |
| Gender | Men |
| Stainless steel | Lens material | Polycarbonate | Protection |
| Dimensions | |
|---|---|
| Lens width | 55 mm |
| Bridge size nasal | 21 mm |
| Arm length | 145 mm |
| Colors | |
|---|---|
| Frame color | Matte black |
| Color lens | Smoky |
| Specifications | |
|---|---|
| Brand | Hugo Boss |
| SKU Code | BOSS 1069/F/S-003-55 |
| Gender | Men |
| Stainless steel | Lens material | Polycarbonate | Protection |
| Dimensions | |
|---|---|
| Lens width | 55 mm |
| Bridge size nasal | 21 mm |
| Arm length | 145 mm |
| Colors | |
|---|---|
| Frame color | Matte black |
| Color lens | Smoky |

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.