Ochelari de soare Polaroid, ref. PLD 4094/S-LHF-57 – Un model sofisticat și la modă, cu o ramă burgundy, realizată dintr-un amestec de otel inoxidabil și acetat de înaltă calitate. Lentilele polarizate oferă claritate sporită, reducere a strălucirii și protecție UV 100%. Cu o lățime a lentilei de 57 mm, acești ochelari de soare oferă o potrivire rafinată și confortabilă, ideală pentru persoanele preocupate de modă.
| Specificații | |
|---|---|
| Brand | Polaroid |
| Gen | Femei |
| Stil ramă | Cat eye |
| Tip lentilă | Gradient/Polarizat |
| Material ramă | Otel inoxidabil/Acetat |
| Material lentile | Policarbonat |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lățime lentilă | 57 mm |
| Mărime punte nazală | 15 mm |
| Lungime braț | 145 mm |
| Culori | |
|---|---|
| Culoare ramă | Burgundy |
| Culoare lentilă | Burgundy Gradient |

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.