Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 4109/S-XLT-52 – Елегантен и лек модел с ацетатна рамка, създаден за съвременен и спортен вид. Поляризираните лещи намаляват отблясъците и подобряват визуалния контраст, което ги прави идеални за дейности на открито. С ширина на лещата от 52 мм, тези слънчеви очила предлагат компактна и удобна пасваща, перфектна за тези, които предпочитат по-малка рамка.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 4109/S-XLT-52 |
| Пол | Дами |
| Стил на рамката | Cat eye |
| Тип леща | Поляризиран |
| Материал на рамката | Ацетат |
| Материал на лещата | Поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 52 мм |
| Размер на носа | 17 мм |
| Дължина на рамото | 145 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | Хавана |
| Цвят на лещата | Синьо |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.