Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 2075/S/X-08A-59, смел и голям модел за изявление. Рамката е изработена от висококачествен черен пластмасов материал (08A), осигуряващ издръжливост и стил. С поляризирани лещи, те предлагат изключително намаляване на отблясъците и пълна UV защита. С ширина на лещите от 59 мм, тези слънчеви очила осигуряват комфортно прилягане и по-голямо покритие, което ги прави перфектни за дейности на открито и за модно настроените хора.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 2075/S/X-08A-59 |
| Пол | Мъжки |
| Стил на рамката | Квадратна |
| Тип на лещите | поляризирана |
| Материал на рамката | ацетат |
| Материал на лещите | поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещите | 59 мм |
| Размер на носа | 13 мм |
| Дължина на дръжката | 145 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | черен |
| Цвят на лещите | сребърен |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.