Очилата за слънце Tommy Hilfiger модел TJ 0038/S-807-66 са перфектният избор за тези, които търсят комбинация от стил и защита. Тези унисекс очила, с правоъгълен дизайн, са изработени от висококачествен пластмасов материал, черен на цвят, предлагайки модерен и спортен вид.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Tommy Hilfiger |
| Код на продукта | TJ 0038/S-807-66 |
| Пол | Унисекс |
| Стил на рамката | Правоъгълен |
| Тип на лещата | Тип Огледало |
| Материал на рамката | Полиамид |
| Материал на лещата | Поликарбонат |
| Защита | UV 400 |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 66 мм |
| Размер на носа | 15 мм |
| Дължина на дръжката | 140 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | Черен |
| Цвят на лещата | Кафяв |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.