A Tommy Hilfiger TJ 0038/S-807-66 napszemüveg a tökéletes választás azok számára, akik stílust és védelmet keresnek. Ezek a unisex napszemüvegek négyszögletes kialakítással rendelkeznek, és magas minőségű fekete műanyagból készülnek, modern és sportos megjelenést nyújtva.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TJ 0038/S-807-66 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Téglalap |
| Lencse típusa | Tükör típus |
| Keret anyaga | Polyamide |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 66 mm |
| Orrpárna mérete | 15 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Barna |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.