Ανακαλύψτε την κομψότητα και την άνεση των γυαλιών ηλίου Polaroid PLD 6102/S/X-C9A-51, μια ευέλικτη επιλογή για κάθε περίσταση. Με μοντέρνο σχεδιασμό σε μορφή phantos και πλαίσιο από διαφανή μπορντό ακετάτη, αυτά τα γυαλιά προσφέρουν ένα επιπλέον στυλ σε κάθε ενδυμασία. Η ελαφριά κατασκευή τους εξασφαλίζει άνετη χρήση καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 6102/S/X-C9A-51 |
| Φύλο | Unisex |
| Στυλ πλαισίου | Phantos |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτη |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 58 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 21 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Burghundy |
| Χρώμα φακού | Καπνί |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.