Τα γυαλιά ηλίου Hugo Boss BOSS 1285 είναι η τέλεια επιλογή για άνδρες που επιθυμούν να συνδυάσουν το εκλεπτυσμένο στυλ με την κορυφαία προστασία από τις ακτίνες UV. Με μια τετράγωνη κορνίζα από υψηλής ποιότητας μέταλλο σε κρυσταλλική χρυσή απόχρωση, αυτά τα γυαλιά όχι μόνο προσθέτουν μια νότα κομψότητας στην ενδυμασία σας, αλλά παρέχουν και μακροχρόνια ανθεκτικότητα. Οι φακοί των 57 mm, σε ένα μπλε χρώμα, είναι κατασκευασμένοι από πολυανθρακικό, προσφέροντας εξαιρετική καθαρότητα όρασης και μειώνοντας τη λάμψη, ώστε να μπορείτε να απολαύσετε κάθε στιγμή που περνάτε στον εξωτερικό χώρο. Με μια μύτη 19 mm και μήκος βραχιόνων 150 mm, αυτά τα γυαλιά έχουν σχεδιαστεί για να εφαρμόζουν άνετα στο πρόσωπο. Κάθε ζευγάρι συνοδεύεται από μια κομψή θήκη και ένα πανί καθαρισμού, διασφαλίζοντας ότι αυτά παραμένουν σε τέλεια κατάσταση, ανεξάρτητα από την περίσταση. Επιλέξτε το Hugo Boss BOSS 1285 και αναδείξτε το προσωπικό σας στυλ χωρίς να διακυβεύετε την άνεση ή την προστασία της όρασης.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Hugo Boss |
| Κωδικός SKU | BOSS 1285 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ κορνίζας | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | Στερεό |
| Υλικό κορνίζας | Μέταλλο |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 57 mm |
| Μέγεθος μύτης | 19 mm |
| Μήκος βραχίονα | 150 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα κορνίζας | Χρυσό Διαφανές |
| Χρώμα φακού | Μπλε |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.