Ανακαλύψτε την κομψότητα και τη λειτουργικότητα με τα ηλιακά γυαλιά Tommy Hilfiger, μοντέλο TJ 0057/S-LGP-51, ιδανικά για και τα δύο φύλα. Αυτά τα unisex γυαλιά με σχέδιο pantos ξεχωρίζουν από ένα πλαίσιο από οικολογικό polyamide σε μια ζωντανή πράσινη-πορτοκαλί απόχρωση, που προσφέρει όχι μόνο μια σύγχρονη εμφάνιση, αλλά και βιωσιμότητα. Οι συμπαγείς φακοί πράσινοι χρώματος είναι κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας πολυανθρακικό, παρέχοντας προστασία UV 100% από τις επιβλαβείς ηλιακές ακτινοβολίες. Με πλάτος φακού 51 mm, άνοιγμα γέφυρας 19 mm και μήκος κροτώνων 145 mm, αυτά τα γυαλιά έχουν σχεδιαστεί για να προσφέρουν αυξημένη άνεση και ασφαλή εφαρμογή για διάφορα σχήματα προσώπου. Είτε εξερευνήσετε την πόλη μια ηλιούμενη μέρα είτε παραστείτε σε μια ανεπίσημη εκδήλωση, τα ηλιακά γυαλιά Tommy Hilfiger TJ 0057/S-LGP-51 είναι το τέλειο αξεσουάρ για να συμπληρώσετε την γκαρνταρόμπα σας. Κάθε ζευγάρι συνοδεύεται από μια κομψή θήκη και ένα πανί καθαρισμού, διασφαλίζοντας ότι τα γυαλιά σας παραμένουν σε τέλεια κατάσταση χρήσης. Προσθέστε ένα άγγιγμα στυλ και προστασίας κάθε μέρα με αυτό το μοντέλο.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Κωδικός SKU | TJ 0057/S-LGP-51 |
| Φύλο | Unisex |
| Στυλ πλαισίου | Phantos |
| Τύπος φακού | Συμπαγής |
| Υλικό πλαισίου | Οικολογικό Polyamid |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 51 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 19 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Πράσινο/Πορτοκαλί |
| Χρώμα φακού | Πράσινο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.