Ζήστε τον τέλειο συνδυασμό στυλ και προστασίας με τα γυαλιά ηλίου Polaroid PLD 6164/G/S DDB, αφιερωμένα στις σύγχρονες γυναίκες. Με κομψή ορθογώνια σχεδίαση, αυτά τα γυαλιά είναι εξοπλισμένα με πολωμένες φακούς ροζ, οι οποίοι όχι μόνο βελτιώνουν τη σαφήνεια της όρασης, αλλά και μειώνουν τη δυσάρεστη αντανάκλαση, καθιστώντας τα ιδανικά για ηλιόλουστες μέρες. Οι διαστάσεις 59-15-145 εξασφαλίζουν μια άνετη εφαρμογή, προσαρμόζοντας αρμονικά στο περίγραμμα του προσώπου και προσθέτοντας μια κομψή πινελιά σε κάθε ενδυμασία. Είτε βρίσκεστε σε μια βόλτα στο πάρκο είτε σε μια περιστασιακή συνάντηση, αυτά τα γυαλιά ηλίου είναι το τέλειο αξεσουάρ που συνδυάζει λειτουργικότητα και στυλ. Με την Polaroid, επωφεληθείτε από ανώτερη προστασία από τις επιβλαβείς ακτίνες UV, εξασφαλίζοντας μια ευχάριστη και ασφαλή εμπειρία κάτω από τον ήλιο. Επιλέξτε να λάμπετε με αυτοπεποίθηση σε ένα προϊόν υψηλής ποιότητας.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 6164/G/S DDB |
| Φύλο | Γυναίκες |
| Στυλ πλαισίου | Ορθογώνιο |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Μέταλλο |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 59 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 15 mm |
| Μήκος βραχίονα | 145 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Ροζ |
| Χρώμα φακού | Ροζ |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.