Ανακαλύψτε την αέναη κομψότητα των ηλιακών γυαλιών Tommy Hilfiger, μοντέλο TH 1556/S-807-56, σχεδιασμένα ειδικά για άνδρες που εκτιμούν το στυλ και την ποιότητα προστασίας των ματιών. Αυτά τα γυαλιά είναι κατασκευασμένα από ένα κομψό πλαίσιο από μέταλλο-ακετόνη, μαύρου χρώματος, το οποίο εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και μια κομψή εμφάνιση. Οι φακοί, με μια εντυπωσιακή κόκκινη/πορτοκαλί απόχρωση καθρέφτη, όχι μόνο προσθέτουν ένα επιπλέον στυλ, αλλά παρέχουν και προστασία UV 100%, διατηρώντας την υγεία των ματιών σας, ακόμη και στις πιο ηλιόλουστες μέρες.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Κωδικός SKU | TH 1556/S-807-56 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | Τύπος Καθρέφτη |
| Υλικό πλαισίου | Ακετόνη |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 56 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 18 mm |
| Μήκος βραχίονα | 140 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Μαύρο |
| Χρώμα φακού | Κόκκινο/Πορτοκαλί |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.