Fedezze fel a Tommy Hilfiger napszemüveg időtlen eleganciáját, a TH 1556/S-807-56 modellt, amelyet kifejezetten a stílust és a minőségi szemvédelmet értékelő férfiak számára terveztek. Ezek a szemüvegek egy elegáns fém-acetát keretből készülnek, fekete színben, ami biztosítja a tartósságot és az elegáns megjelenést. A lenyűgöző vörös/narancssárga tükör lencsék nem csak stílust adnak, hanem 100% UV védelmet is nyújtanak, megőrizve a szem egészségét még a legnaposabb napokon is.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TH 1556/S-807-56 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | Tükör típus |
| Keret anyaga | Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélesség | 56 mm |
| Orrpárna mérete | 18 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Piros/Narancs |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.