Fedezze fel a Tommy Hilfiger napszemüveget, a TH 1912/S-FLL-54 modellt, amely ideális azoknak a férfiaknak, akik stílust és személyiséget szeretnének adni öltözéküknek. Ezek a szemüvegek elegáns és modern acetát kerettel rendelkeznek, fekete színben, amely tökéletesen illeszkedik bármilyen outfithez. A Phantos forma biztosítja a merész esztétikát, míg a narancssárga tükörlencsék nem csak vonzó megjelenést biztosítanak, hanem 100% UV védelmet is nyújtanak, UV400 szűrővel, így biztonságosan élvezheti a napot.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TH 1912/S-FLL-54 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Phantos |
| Lencse típusa | Tükör típus |
| Keret anyaga | Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 54 mm |
| Orrpárna mérete | 22 mm |
| Szár hossza | 135 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Narancs |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.