Emelje a stílusát a Polaroid PLD 6176/S 807 polarizált napszemüveggel, amelyet a modern férfiak számára terveztek. Ez a négyzetes kialakítású modell nemcsak eleganciát sugall, hanem kiváló funkcionalitást is nyújt. A füstös polarizált lencsék kiemelkedő vizuális tisztaságot biztosítanak, csökkentik a tükröződést és védik a szemet a káros UV-sugaraktól, így ideális választás a kültéri tevékenységekhez.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 6176/S 807 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Keret anyaga | Akril |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 54 mm |
| Orrpárna mérete | 19 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Füstös |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.