Ανακαλύψτε την κομψότητα και το αναμφισβήτητο στυλ των οηλιακών γυαλιών Tommy Hilfiger, μοντέλο TH 1795/S-086-50, ειδικά σχεδιασμένα για άνδρες που εκτιμούν τον συνδυασμό μοντερνισμού και κλασικού. Αυτά τα γυαλιά εντυπωσιάζουν με το στιβαρό πλαίσιο από ακετάτη σε κλειστό χρώμα havana, το οποίο προσφέρει τόσο άνεση όσο και μια ξεχωριστή νότα. Η μορφή Phantos του πλαισίου προσθέτει μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση, ιδανική για διάφορες περιστάσεις, από χαλαρές βόλτες το καλοκαίρι μέχρι ειδικές εκδηλώσεις.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Κωδικός SKU | TH 1795/S-086-50 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Phantos |
| Τύπος φακού | Gradient |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτη |
| Υλικό φακών | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 50 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 23 mm |
| Μήκος βραχίονα | 150 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Dark Havana |
| Χρώμα φακού | Καφέ |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.