Fedezze fel a Tommy Hilfiger napszemüvegek eleganciáját és megkülönböztető stílusát, a TH 1795/S-086-50 modellt, amelyet kifejezetten azoknak a férfiaknak terveztek, akik értékelik a modernitás és a klasszikus elegancia kombinációját. Ezek a szemüvegek lenyűgözőek a sötétbarna acetát kerettel, amely kényelmet és megkülönböztető jegyet biztosít. A Phantos forma keret elegáns megjelenést kölcsönöz, ideális különböző alkalmakra, a nyári sétáktól az különleges eseményekig.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TH 1795/S-086-50 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Phantos |
| Lencse típusa | Gradiens |
| Keret anyaga | Akril |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 50 mm |
| Orrpárna mérete | 23 mm |
| Szár hossza | 150 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Sötét Havanna |
| Lencse színe | Barna |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.