Εμπλουτίστε το στυλ σας με τους солнцезащитные очки Tommy Hilfiger, μοντέλο TJ 0086/S-PJP-49. Αυτοί οι οπτικοί φακοί unisex, με ένα ορθογώνιο πλαίσιο από ακετάτη μπλε χρώματος, έχουν σχεδιαστεί για να σας προσφέρουν τον τέλειο συνδυασμό κομψότητας και άνεσης. Ο σύγχρονος σχεδιασμός του πλαισίου, με καθαρές και τολμηρές γραμμές, τους καθιστά κατάλληλους για κάθε περίσταση, από περιστασιακές εξόδους μέχρι κομψές συναντήσεις. Οι φακοί από πολυανθρακικό, με μέγεθος 49 mm, εξασφαλίζουν καθαρή ορατότητα και είναι εξοπλισμένοι με φίλτρο UV 400, παρέχοντας 100% προστασία από τις επιβλαβείς ακτίνες του ήλιου. Το ιδανικό μέγεθος της γέφυρας των 24 mm και το μήκος των βραχιόνων των 150 mm εξασφαλίζουν μια άνετη εφαρμογή καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας. Είτε χαλαρώνετε στην παραλία είτε εξερευνάτε την πόλη, αυτοί οι солнцезащитные очки είναι το τέλειο αξεσουάρ για να συμπληρώσετε οποιοδήποτε outfit, συνοδευόμενα από μια θήκη και ένα πανί καθαρισμού για τη βέλτιστη φροντίδα τους. Επιλέξτε Tommy Hilfiger για μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση και αποτελεσματική προστασία!
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Κωδικός SKU | TJ 0086/S-PJP-49 |
| Φύλο | Unisex |
| Στυλ πλαισίου | Ορθογώνιο |
| Τύπος φακού | Gradient |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτη |
| Υλικό φακού | Πολυανθρακικό |
| Προστασία | UV 400 |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 49 mm |
| Μέγεθος γέφυρας | 24 mm |
| Μήκος βραχίονα | 150 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | Μπλε |
| Χρώμα φακού | Μπλε |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.