Gazdagítsa stílusát a Tommy Hilfiger napszemüveggel, modell TJ 0086/S-PJP-49. Ezek a unisex napszemüvegek, egy téglalap alakú acetát kerettel kék színben, tökéletes kombinációt kínálnak az elegancia és a kényelem között. A kortárs keret design, tiszta és merész vonalakkal, alkalmassá teszi őket bármilyen alkalomra, a casual kirándulásoktól a kifinomult találkozókig. A 49 mm-es policarbonát lencsék tiszta látást biztosítanak és UV 400-as szűrővel vannak ellátva, ami 100%-os védelmet nyújt a káros napfény sugárzás ellen. Az ideális orrnyereg méret 24 mm és a szár hossza 150 mm garantálja a kényelmes viseletet egész nap. Akár a strandon pihen, akár a várost fedezi fel, ezek a napszemüvegek a tökéletes kiegészítői bármilyen öltözéknek, és egy tokot és tisztító kendőt is tartalmaznak a megfelelő ápolás érdekében. Válassza a Tommy Hilfigert egy kifinomult megjelenéshez és hatékony védelemhez!
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TJ 0086/S-PJP-49 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Téglalap |
| Lencse típusa | Gradiens |
| Keret anyaga | Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 49 mm |
| Orrnyereg mérete | 24 mm |
| Szár hossza | 150 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Kék |
| Lencse színe | Kék |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.