A Hugo Boss BOSS 1269/S-0UC-50 napszemüveg egy kifinomult választás azoknak a nőknek, akik értékelik a stílus és a védelem kombinációját. A négyzetes kialakítással és a minőségi acetát kerettel rendelkező szemüveg kiemelkedik a keret elegáns Havana árnyalatával, amely eleganciát ad bármilyen öltözékhez. Az 50 mm-es, barna színű lencsék kiváló látásminőséget biztosítanak és 100% UV védelmet nyújtanak, csökkentve a tükröződést és növelve a kontrasztot a tökéletes látási komfort érdekében.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Hugo Boss |
| SKU kód | BOSS 1269/S-0UC-50 |
| Nem | Nők |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | Normál |
| Keret anyaga | Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 50 mm |
| Orrnyereg mérete | 17 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Havana Vörös |
| Lencse színe | Barna |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.