Fedezze fel a Tommy Hilfiger napszemüveg eleganciáját és modernségét, modell TJ 0070/F/S-003-55, egy sokoldalú kiegészítő, amely alkalmas férfiak és nők számára egyaránt. Készült matt rozsdamentes acél kerettel, ezek a napszemüvegek kiemelkednek a jellegzetes geometrikus kialakításukkal és a kifinomult fekete árnyalatukkal, amely tökéletesen illeszkedik bármilyen öltözékhez. A szilárd szürke lencsék polikarbonátból készülnek, teljes védelmet nyújtva a UV-sugarak ellen, biztosítva, hogy szemei biztonságban legyenek, anélkül, hogy a látás tisztaságát veszélyeztetnék. A lencsék szélessége 55 mm és a híd szélessége 17 mm, ezek a napszemüvegek úgy tervezték, hogy kényelmesek legyenek, ideálisak a mindennapi használatra. A szár hossza 145 mm, tökéletesen illeszkednek és elegáns tokban és tisztító kendőben szállítják, biztosítva, hogy a lehető legjobban vigyünk róluk gondot. Válassza a Tommy Hilfiger TJ 0070/F/S-003-55 napszemüveget egy merész és kifinomult megjelenéshez, amely alkalmas bármilyen alkalomra, az alkalmi találkozóktól az elegáns eseményekig.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Tommy Hilfiger |
| SKU kód | TJ 0070/F/S-FLL-55 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Geometrikus |
| Lencse típusa | Szilárd |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 55 mm |
| Orrhíd szélessége | 17 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Matt fekete |
| Lencse színe | Szürke |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.