Ochelari de soare Polaroid, ref. PLD 2099/S-0TH-58 – Un model îndrăzneț și sportiv, cu o ramă din plastic negru mat (0TH), conceput pentru durabilitate și confort. Lentilele polarizate îmbunătățesc contrastul și reduc strălucirea, asigurând o protecție optimă a ochilor. Lățimea lentilelor de 58 mm oferă o potrivire mai mare, ideală pentru activități în aer liber și un stil de viață dinamic.
| Specificații | |
|---|---|
| Brand | Polaroid |
| Cod SKU | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Gen | Barbati |
| Stil ramă | Patrat |
| Tip lentilă | polarizata |
| Material ramă | acetat |
| Material lentile | policarbonat |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lățime lentilă | 58 mm |
| Mărime punte nazală | 15 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Culori | |
|---|---|
| Culoare ramă | burgundy |
| Culoare lentilă | fumuriu |

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.