Ochelari de soare Polaroid, ref. PLD 2099/S-7DM-58 – O alegere de ochelari elegantă și sportivă, cu o ramă din plastic gri închis (7DM), care asigură un aspect modern. Dotați cu lentile polarizate, aceștia oferă o protecție UV excelentă și reduc strălucirea. Lățimea lentilelor de 58 mm asigură o potrivire largă și confortabilă, perfectă pentru persoanele active.
| Specificații | |
|---|---|
| Brand | Polaroid |
| Cod SKU | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Gen | Unisex |
| Stil ramă | Patrat |
| Tip lentilă | polarizata |
| Material ramă | acetat |
| Material lentile | policarbonat |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lățime lentilă | 58 mm |
| Mărime punte nazală | 15 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Culori | |
|---|---|
| Culoare ramă | alb |
| Culoare lentilă | fumuriu |

Recenzii
Șterge filtreleNu există recenzii până acum.