Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 2123/S-3DP-57 – Съвременен дизайн с матова синя рамка (3DP), осигуряващ свеж и модерен вид. Поляризираните лещи осигуряват намаляване на отблясъците и 100% UV защита. Ширината на лещите от 57 мм осигурява елегантно и комфортно прилягане, което ги прави перфектни за ежедневно носене.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 2123/S-3DP-57 |
| Пол | Мъжки |
| Стил на рамката | Квадратна |
| Тип на лещите | огледално покритие/поляризирана |
| Материал на рамката | ацетат |
| Материал на лещите | поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещите | 57 мм |
| Размер на носа | 16 мм |
| Дължина на дръжката | 140 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | кристал |
| Цвят на лещите | оранжев |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.