Polaroid napszemüveg, ref. PLD 2123/S-3DP-57 – Egy kortárs dizájn, egy matt kék műanyag kerettel (3DP), amely friss és trendi megjelenést nyújt. A polarizált lencsék csökkentik a tükröződést és 100% UV védelmet nyújtanak. A 57 mm széles lencsék elegáns és kényelmes illeszkedést biztosítanak, így tökéletesek a mindennapi viselésre.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 2123/S-3DP-57 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | tükör/polarizált |
| Keret anyaga | acetát |
| Lencse anyaga | polikarbonát |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 57 mm |
| Orrpárna mérete | 16 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | kristály |
| Lencse színe | narancs |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.