| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 2122/S-0OX-54 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | polarizált |
| Keret anyaga | acetát |
| Lencse anyaga | tükröződő/polikarbonát |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 54 mm |
| Orrpárna mérete | 19 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | kristály |
| Lencse színe | kétszínű – kék/zöld |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.