Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 4094/S-807-57 – Една двойка модерни и елегантни слънчеви очила с класическа рамка от черна ацетатна пластмаса (807), предлагаща вечен и многостранен дизайн. Поляризираните лещи подобряват видимостта чрез елиминация на отблясъците и осигуряват супер защита срещу UV лъчите. С ширина на лещите от 57 мм, тези слънчеви очила осигуряват перфектна комбинация от комфорт и изтънченост за всякакъв повод.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 4079/S/X-CVT-57 |
| Пол | Дамски |
| Стил на рамката | Cat eye |
| Тип леща | Градиент/Поляризиран |
| Материал на рамката | Неръждаема стомана |
| Материал на лещите | Поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 57 мм |
| Размер на носа | 17 мм |
| Дължина на дръжката | 145 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | Черно |
| Цвят на лещата | Черен градиент |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.