Polaroid napszemüveg, ref. PLD 4094/S-807-57 – Egy pár modern és elegáns napszemüveg, klasszikus fekete acetát kerettel (807), amely időtlen és sokoldalú megjelenést nyújt. A polarizált lencsék javítják a láthatóságot a fény visszaverődésének csökkentésével és szuperior UV védelmet nyújtanak. A 57 mm széles lencsékkel ellátott napszemüveg tökéletes kényelmet és kifinomultságot biztosít bármilyen alkalomra.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 4079/S/X-CVT-57 |
| Nem | Női |
| Keret stílusa | Macskaszem |
| Lencse típusa | Gradiens/Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 57 mm |
| Orrpánt mérete | 17 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Fekete |
| Lencse színe | Fekete gradiens |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.