Polaroid napszemüveg, ref. PLD 4094/S-LHF-57 – Egy kifinomult és divatos modell, bordó színű kerettel, rozsdamentes acél és magas minőségű acetát keverékéből készült. A polarizált lencsék fokozott tisztaságot, csillogáscsökkentést és 100% UV védelmet nyújtanak. A lencse szélessége 57 mm, ezek a napszemüvegek finom és kényelmes illeszkedést biztosítanak, ideálisak a divat iránt érdeklődők számára.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| Nem | Női |
| Keret stílusa | Macskaszem |
| Lencse típusa | Gradiens/Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél/Acetát |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 57 mm |
| Orrpárna mérete | 15 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Bordó |
| Lencse színe | Bordó Gradiens |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.