Fedezze fel az eleganciát és a kifinomultságot a Polaroid PLD 4094/S-1ED-57 napszemüvegekkel, amelyek stílusos nők számára nélkülözhetetlen kiegészítők. Ezek a macskaszemű napszemüvegek sárga és zöld színátmenetes lencsékkel nem csak hogy rafinált megjelenést kölcsönöznek bármilyen öltözéknek, hanem kivételes védelmet is nyújtanak a UV sugarak ellen, köszönhetően az UV 400 szűrőnek és a 100% védelmének.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 4094/S-1ED-57 |
| Nem | Nők |
| Keret stílusa | Cat-eye |
| Lencse típusa | Gradiens/Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 57 mm |
| Orrpánt mérete | 15 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Zöld Matt |
| Lencse színe | Sárga/Zöld |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.