Fedezze fel az eleganciát és a kivételes kényelmet a Polaroid PLD 6130/S-J5G-55 napszemüveggel, egy unisex modellel, amely ötvözi a kifinomult dizájnt a haladó polarizált lencsetechnológiával. Ezek a szemüvegek egy magas minőségű rozsdamentes acél keretet mutatnak, amely finom arany árnyalatúra van festve, tökéletes ahhoz, hogy stílust adjon bármely öltözékhez. Az 55 mm-es zöld árnyalatú lencsék nem csak a kontrasztot javítják, hanem a tükröződést is csökkentik, 100% UV védelmet nyújtva és biztosítva a szükséges vizuális kényelmet a napos napokon. Az aviator forma egy időtálló választás, amely alkalmas mind a casual, mind a formális eseményekre. A ergonomikus kialakítás magában foglal egy 18 mm-es orrnyerget és 145 mm-es szárhosszúságot, biztosítva a tökéletes illeszkedést és a fokozott kényelmet. A szállítás tartalmaz egy elegáns tokot és egy tisztító kendőt, hogy a szemüveg mindig makulátlan állapotban legyen. Válassza a Polaroid PLD 6130/S-J5G-55-öt a kifinomult megjelenésért és a felejthetetlen vizuális élményért.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 6130/S-J5G-55 |
| Nem | Unisex |
| Keret stílusa | Aviator |
| Lencse típusa | Polarizált |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lencse anyaga | Polikarbonát |
| Védelem | UV 400 |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 55 mm |
| Orrnyereg mérete | 18 mm |
| Szár hossza | 145 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | Arany |
| Lencse színe | Zöld |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.