Polaroid napszemüveg, ref. PLD 2099/S-0TH-58 – Egy merész és sportos modell, fekete matt műanyag kerettel (0TH), tervezve a tartósság és a kényelem érdekében. A polarizált lencsék javítják a kontrasztot és csökkentik a fényességet, biztosítva a szem optimális védelmét. A 58 mm széles lencsék nagyobb illeszkedést biztosítanak, ideálisak kültéri tevékenységekhez és dinamikus életstílushoz.
| Specifikációk | |
|---|---|
| Márka | Polaroid |
| SKU kód | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Nem | Férfi |
| Keret stílusa | Négyzet |
| Lencse típusa | polarizált |
| Keret anyaga | acetát |
| Lencse anyaga | polikarbonát |
| Méretek | |
|---|---|
| Lencse szélessége | 58 mm |
| Orrpánt mérete | 15 mm |
| Szár hossza | 140 mm |
| Színek | |
|---|---|
| Keret színe | burgundy |
| Lencse színe | szürke |

Vélemények
Szűrők törléseMég nincsenek értékelések.