Γυαλιά ηλίου Polaroid, αναφορά PLD 2099/S-0TH-58 – Ένα τολμηρό και αθλητικό μοντέλο, με πλαίσιο από μαύρο ματ πλαστικό (0TH), σχεδιασμένο για ανθεκτικότητα και άνεση. Οι πολωμένοι φακοί βελτιώνουν την αντίθεση και μειώνουν τη λάμψη, παρέχοντας βέλτιστη προστασία για τα μάτια. Το πλάτος των φακών 58 mm προσφέρει μεγαλύτερη εφαρμογή, ιδανική για υπαίθριες δραστηριότητες και έναν δυναμικό τρόπο ζωής.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | Πολωμένος |
| Υλικό πλαισίου | Ακετάτη |
| Υλικό φακού | Πολυανθρακικό |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 58 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 15 mm |
| Μήκος βραχίονα | 140 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | burgundy |
| Χρώμα φακού | Κάπνο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.