Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 2099/S-0TH-58 – Дързък и спортен модел с матова черна рамка (0TH), предназначена за издръжливост и комфорт. Поляризираните лещи подобряват контраста и намаляват отблясъците, осигурявайки оптимална защита на очите. Ширината на лещите от 58 мм осигурява по-голям комфорт, идеален за дейности на открито и динамичен начин на живот.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Пол | Мъжки |
| Стил на рамката | Квадратна |
| Тип на лещите | поляризирана |
| Материал на рамката | ацетат |
| Материал на лещите | поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещите | 58 мм |
| Размер на носа | 15 мм |
| Дължина на дръжката | 140 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | burgundy |
| Цвят на лещите | димни |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.