Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 2099/S-7DM-58 – Елегантен и спортен избор на очила, с рамка от тъмен сив пластмаса (7DM), която осигурява модерен вид. Оборудвани с поляризирани лещи, те предлагат отлична UV защита и намаляват отблясъците. Ширината на лещите от 58 мм осигурява широко и комфортно прилягане, перфектно за активни хора.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 2093/G/S-6LB-54 |
| Пол | Унисекс |
| Стил на рамката | Квадратни |
| Тип леща | поляризирана |
| Материал на рамката | ацетат |
| Материал на лещите | поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 58 мм |
| Размер на носа | 15 мм |
| Дължина на дръжката | 140 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | бяло |
| Цвят на лещата | димни |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.