Слънчеви очила Polaroid, реф. PLD 2122/S-0OX-54 – Моделен и многофункционален модел с прозрачна пластмасова рамка (0OX), осигуряващ елегантен и модерен вид. Поляризираните лещи подобряват яснотата и предпазват от вредните UV лъчи. С ширина на лещата от 54 мм, тези слънчеви очила предлагат балансиран и удобен прилягане.
| Спецификации | |
|---|---|
| Марка | Polaroid |
| Код на продукта | PLD 2122/S-0OX-54 |
| Пол | Мъжки |
| Стил на рамката | Квадратна |
| Тип на лещата | поляризирана |
| Материал на рамката | ацетат |
| Материал на лещата | огледална/поликарбонат |
| Размери | |
|---|---|
| Ширина на лещата | 54 мм |
| Размер на носа | 19 мм |
| Дължина на дръжката | 140 мм |
| Цветове | |
|---|---|
| Цвят на рамката | кристал |
| Цвят на лещата | двуцветна – синя/зелена |

Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.