Γυαλιά ηλίου Polaroid, ref. PLD 2122/S-0OX-54 – Ένα μοντέλο μοντέρνο και ευέλικτο, με πλαίσιο από διαφανέ πλαστικό (0OX), προσφέροντας μια κομψή και σύγχρονη αισθητική. Οι πολωποιημένοι φακοί ενισχύουν τη σαφήνεια και προστατεύουν από τις επιβλαβείς ακτίνες UV. Με πλάτος φακού 54 mm, αυτά τα γυαλιά ηλίου προσφέρουν μια ισορροπημένη και άνετη εφαρμογή.
| Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Μάρκα | Polaroid |
| Κωδικός SKU | PLD 2122/S-0OX-54 |
| Φύλο | Άνδρες |
| Στυλ πλαισίου | Τετράγωνο |
| Τύπος φακού | πολωποιημένος |
| Υλικό πλαισίου | ακετάτη |
| Υλικό φακού | καθρέφτη/πολυανθρακικό |
| Διαστάσεις | |
|---|---|
| Πλάτος φακού | 54 mm |
| Μέγεθος γέφυρας μύτης | 19 mm |
| Μήκος βραχίονα | 140 mm |
| Χρώματα | |
|---|---|
| Χρώμα πλαισίου | κρυστάλλο |
| Χρώμα φακού | δικο-μπλε/πράσινο |

Κριτικές
Καθαρισμός φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.